Záliby

Mou srdeční záležitostí je od malička hokej. Rychlost, dravost, napětí, dokonale promyšlené akce, nezapomenutelná atmosféra bouřícího stadionu, chvíle euforie i zklamání, to vše dohromady tvoří neoddělitelný celek, který mne nabíjí novou energií. Neméně důležitý je pro mne i fotbal, který svou lehkostí, sílou kombinace a umu hráčů ukazuje, proč je nejoblíbenějším sportem na světě. K tomu všemu ráda navštívím motokrosové či jiné závody.

Nicméně v mém těle se ukrývají rovněž ženské záliby, a tou největší je pózování před objektivem, kterému se věnuji od šestnácti let. V oblasti umělecké tvorby se poslední dobou čím dál více zajímám o architekturu a design. Ve svém volném čase příležitostně vytvářím plakáty, pozvánky a jiné grafické materiály. Mým nejoblíbenějším odreagováním se od všech povinností je tvoření nejrůznějších věcí, vymýšlení překvapení či netradiční balení dárečků pro své blízké a procházky krajinou.

Samozřejmě nesmím zapomenout na chvíle s přítelem, rodinou a přáteli, které mne naplňují štěstím, láskou a spokojeným životem. K trávení volného času pro mne neodmyslitelně patří cestování a aktivní sport, především pak inline bruslení, cyklistika, plavání a ze zimních sportů lyžování a snowboarding. Vzhledem k tomu, že s přítelem cestujeme poměrně hodně, jsme rozhodli založit webovou stránku Selfici, kde píšeme o našich cestách jak po České republice, tak po celém světě.

V současnosti je mým největším koníčkem architektura a design. Z náčrtků na papíře obyčejnou tužkou pro sebe i své přátele jsem přešla na počítačové vizualizace interiéru. Mým prvním projektem byl návrh nebytových prostor společnosti Kaštanka Office.

Druhý projekt na sebe nenechal dlouho čekat. Jednalo se o přestavbu terasy a lodžie.