Pracovní zkušenosti

Pracovní zkušenosti získané při studiu

Sbírání pracovních zkušeností při studiích jsem odstartovala jako brigádnice na počátku roku 2008 ve společnosti GEMARE AGENCY s.r.o., která se zabývá realizací eventů na klíč. Jako teamleader, hosteska, obsluha atrakcí i koordinátorka jsem zde působila až do konce roku 2014. Mou pracovní náplní bylo vedení a koordinace soutěžních týmů, příprava akcí, komunikace s klienty, zajištění bezproblémového chodu atrakcí, tazatelská činnost a podobně.

Na Moravské vysoké škole Olomouc si mne vyhlédl jeden z vyučujících a nabídl mi pozici pomocné vědecké síly, kterou jsem vykonávala od ledna 2012 až do nástupu na univerzitu do navazujícího magisterského studia v září 2012. Pro výzkumné účely jsem zpracovávala rešerše, vyhledávala informace, zabývala se administrativou a vypomáhala jsem na jednáních a konferencích pořádaných školou.

V rámci projektu Nadaní studenti jsem v únoru 2013 absolvovala měsíční stáž v pražském sídle společnosti Vodafone Czech Republic a.s. na online oddělení zabývajícím se správou e-shopu a prodejem přes internet. Na stáži jsem analyzovala data z prodeje mobilních telefonů, podílela se na analýze participace webových stránek v prodejním procesu, upravovala položky v e-shopu, navrhovala úpravy na zlepšení e-shopu a stala jsem se spoluautorkou studie s názvem „Uživatelské testování webu za účelem zvýšení konverzního poměru a uživatelské přívětivosti“.

Pracovní zkušenosti získané po ukončení studia

Po státnicích na univerzitě v květnu 2014 jsem se vydala na dvouměsíční cestování po USA a po návratu jsem v září 2014 nastoupila jako Office Manager do stavební firmy Quality house s.r.o. Po odcházející kolegyni jsem převzala veškerou administrativu, řešení vzniklých problémů a situací, komunikaci s klienty a dodavateli, personalistiku, vedení skladového hospodářství a mnoho dalších činností souvisejících s chodem společnosti. Vzhledem ke svým dovednostem jsem se stala autorkou designu firemních dokumentů, začala jsem spravovat webové stránky a firemní stránku na sociální síti Facebook. Moje štace v této společnosti skončila koncem roku 2015.

Začátkem roku 2016 jsem se začala věnovat projektu Sami Sobě – Svépomocí při práci jako Project Manager a s příchodem jara 2018 se otevírá cesta k novému projektu zaměřenému na rekonstrukci starého domu, kde budu ve funkci stavebního dozoru převážně dokumentovat a kontrolovat stavební práce.

Příležitostně pracuji jako Marketingový specialista pro společnost Relax Point Hynčice s.r.o., kde se věnuji tvorbě nového firemního designu a webových stránek.

V srpnu 2016 jsem se vydala do Lipna nad Vltavou, abych jako dobrovolník pomohla v Olympijském parku Rio-Lipno, který byl vystaven u příležitosti konání XXXI. letních olympijských her v Rio De Janeiru v Brazílii.

Od ledna 2017 do března 2018 jako Specialista PPC kampaní pro klíčové zákazníky ve společnosti Seznam.cz v pražské centrále.

V roce 2019 jsem dočasně působila jako PR manager v nadačním fondu Nové Česko, kde jsem se starala o projekt Revolution Train.